EGE KARYA GRUP

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Karya bünyesinde faaliyetlerini sürdüren EGEKARYA, sizin için tüm süreçleri yürütür.

Mücadeleci ve direnişçi kimliği ile tarihteki yerini almış Karya Krallığından esinlenerek adını alan Karya Grup 1990 yılında girişimci ve vizyoner kimliği ile tanınan, işadamı Mustafa BEKAR tarafından Didim'de inşaat sektöründe faaliyet göstermek, sektöre kalite ve estetik kazandırmak amacıyla kurulmuş olup başta inşaat sektörü olmak üzere Turizm ve Otelcilik sektörü gibi çeşitli sektörlerde başarısını kanıtlamış köklü bir ticari geçmişe sahiptir.

Karya Grup yıllardır kalitesi dünyaca bilinen tescilli markaların bayiliklerini yapmaktadır. Hizmet yelpazemizde 15 yıldır imalat sektörünün öncü markaları olan Winsa PVC Doğrama ‘Üretici Bayiliği’ Albert Genau Cam Balkon Üretici Bayiliği, Panjur, Kepenk ve Otomatik Tente Sistemleri üzerine ise de kalitesi tescilli markaların yetkili satıcı bayiliği mevcuttur.

Karya Grup bünyesinde bulunan üretim, satış ve montajda hizmet kalitesi ile farkını ortaya koyan Vitra, Artema ve Hüppe Duşakabin gibi güçlü markalarının da aynı zamanda yetkili satış bayiliğini sürdürmektedir.

Katıldığı tüm sunum ve eğitim programları ile sadece ürün odaklı hizmet ötesinde çalışan, sağladığı kaliteli satış, hizmet ve üretimin yanı sıra iş ve işçi sağlığına, çevre güvenliğine de dikkat ederek, sektöründe öncülük yapar.

Yerinde yapılan ücretsiz keşif ve anında fiyatlandırma ve zamanında teslimat ile en sağlıklı uygulamalarla, anahtar teslim projeler de hazırlayan Karya Grup yıllardır, üretici bayilik, satış bayiliği ve yetkili satıcı olarak hem istihdam hem de katma değer yaratan kalitesinden emin bir hizmet sunuyor.